آدم ربایی 5 میلیاردی در بلوار مرزداران

[ad_1]

معاون مبارزه با جرم و جنایت پلیس راهور تهران از دستگیری سه نفر که اقدام به ربودن تاجر بازار در بلوار مرزداران تهران کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ مرتضی نثاری در گفت وگو با ایسنا وی در این خصوص اظهار داشت: کمتر از دو هفته پیش یک پرونده آدم ربایی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و بازپرسان معاونت جنایی رسیدگی به آن را در دستور کار ویژه قرار دادند.

وی با بیان اینکه آدم ربایان تهدید کرده بودند خانواده ربوده شده را به پلیس نگفته اند، افزود: خوشبختانه خانواده ربوده شده توجهی به تهدید نکرده و به پلیس اطلاع دادند. آدم ربایان از مرد ربوده شده خانواده مرد میانسال پنج میلیارد ریال وجه نقد خواستند.

به گفته خانواده ربوده شده، آدم ربایان وی را در محدوده مرزبانی ربوده اند، بنابراین دوربین های نظارت تصویری موجود در منطقه و محل اختفای وی از منزل تا محل کار بررسی و در نهایت با روش های مختلف سرنخ هایی از مردم به دست آمد.

جانشین مبارزه با جرم و جنایت پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای انجام این عملیات، تصریح کرد: آزاد شد.

به خواندن ادامه دهید:

گل آویشن؛ راز جنایت هولناک در جنوب تهران فاش شد

مسافران؛ دو راننده بر اثر آب میوه مسموم کشته شدند

وی با بیان اینکه ربوده شده به آغوش خانواده اش بازگردانده شده است، اظهار داشت: گروگان ها در تحقیقات اولیه اظهار داشتند که به دلایل مالی اقدام به این کار کرده اند و با علم به اینکه فرد تاجر بازار است تصور می کردند می توانند این مبلغ را در سال جاری دریافت کنند. بازگشت در برابر آزادی او از خانواده، اما آنها شکست خوردند.

نثاری با بیان اینکه این عملیات در مجموع حدود 48 ساعت به طول انجامید، گفت: تحقیقات از متهمان دستگیر شده همچنان ادامه دارد. این افراد نیز تحت تعقیب قرار گرفته اند و از ادامه تحقیقات قوه قضائیه و پلیس آگاهی دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
منبع

مطلب پیشنهادی

دوست دارم حسون صدایم کنند / مهاجرانی بعدها به اشتباهش اعتراف کرد!

[ad_1] ایسنا/خوزستان به پله ایران و مروارید سیاه فوتبال ایران معروف است اما دوست دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.