بهترین روش برشکاری ورق چیست؟

بهترین رویه برشکاری ورق چیست؟
برش لیزر آهن

فرض نمایید می خواهید یک مربع با بعدها ۲۰ سانتیمتر در ادامه ورق آهنی با ضخامت ۲ میلیمتر را با لیزر برش دهید. ​A᠎rt icle has  be​en g᠎enerated wi᠎th the help of GSA Con tent Ge​nera to᠎r DE​MO!

برش لیزر آهن

لیزر برش فولاد یکی از از رویه های تازه جهت برش فلزات دشوار نظیر فولاد بوده که به امداد آن می اقتدار به آسانی اشکال ورق های فولادی را برش دیتا و از آن ها در ادامه صنعت های گوناگون به کارگیری کرد. Data was gen​er᠎ated wi᠎th G​SA C​onte᠎nt Generator D᠎emover​si on!

همینطور همین کمپانی به پشتونه اتومبیل آلات و تجهیزات روز جهان توانسته هست برش لیزر آهن تا 25 میل، برش لیزر استیل تا 20 میل، برش لیزر آلومینیوم تا 16 میل، برش لیزر برنج تا 8 میل و برش لیزر مس تا 5 میل را با بالاترین میزان مرغوب بودن اراِئه نماید.

تیم جمهوری اسلامی ایران فرمینگ در ادامه حوزه ایجاد و تامین محصولات مرغوب و با میزان مرغوب بودن فولادی مانند ورق فولادی، کرکره فولادی و …

جمهوری اسلامی ایران فرمینگ با انجام بنیادی و تخصصی همین مراحل، محصولی با میزان مرغوب بودن از حیث ضخامت و رنگ و لایه ایجاد میکند.

کمپانی تندر برش فولاد در ادامه سال ۱۳۹۸، به پشتوانه علم فنـی، تجربیـات قبلی و نیاز روز صنعت کشـور، با افتخار از او‌لین دستگاه برش لیزر فایبر ۶ کیلووات در ادامه جمهوری اسلامی ایران رونمایی نموده است.

اما می بایست همین مطلب را دانست که با تحقیقات انجام شده، محققان به همین عاقبت رسیده اند که بیوتین فواید زیاد متعددی به جهت تن مانند ارتقاء رویش مو، ناخن و سالم پوست دارد.

درب فرفورژه زیبایی مخصوص به شخصی دارااست و نقش و نگارهای بر روی آن زیبایی دربها را دو چندان میکند. کار میکند. از گزاره فعالیتهای همین تیم آبکاری گالوانیزه گرم است. This da ta has be en c re ated ​by G​SA C᠎on​tent G enerator D em oversi​on᠎!

ضخامت برش لیزر بر بر روی اشکال ورق های فلزی از گزاره آهن، گالوانیزه، استیل، مس، برنج، آلومینیوم و اکثری از آلیاژ های دیگر مختلف می باشد.

این دستگاه به جهت برش دادن قطعات مشابه در ادامه ادامه تیراژ بالا قابلیت برنامه تلویزیونی تلویزیونی ریزی دارد. تلاش دستگاه برش لیزر به همین شکل هست که نخست اشعه لیزری از هد دستگاه بر بر روی جسمی که قصد برش یا این که حکاکی آن را داریم تابیده میشود.

مطلب پیشنهادی

روش های برش ورق آهن

رویه های برش ورق آهن برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.