ترازو شیشه ای طرح دار چیست

تعمیر ترازوی خانگی

یکی از پیشنیازهای استفاده از ترازو برقراری ارتباط با یک گوشی هوشمند ترازو شیشه ای طرح دار توسط بلوتوث است که به هنگام روشن کردن دستگاه آن را به شما یادآوری میکند. در کنار تکنولوژی مصرف کم باتری، این دستگاه اندازه گیری وزن از تکنولوژی خاموشی خودکار نیز بهره می برد، بدین ترتیب حتی اگر خاموش کردن دستگاه را نیز ترازو شیشه ای طرح دار فراموش کنید باتری بیهوده مصرف نشده و پس از مدتی دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد. تحمل وزن ترازوی دیجیتال بوش 180 کیلوگرم بوده و دقت آن نیز 100 گرم است. این ترازوی وزن کشی دارای یک صفحه نمایش است که مینیموم وزنی که نشان می دهد یک کیلوگرم و ماکسیمم وزنی که نشان ترازو شیشه ای طرح دار می دهد 180 کیلوگرم است که به طور خودکار نیز خاموش میشود

این ویژگی به این صورت است که برای دیدن وزن، نیاز به پایین آوردن ترازو شیشه ای طرح دار سر ندارید و وزن شما به طور دقیق اندازه گیری می شود و بلند اعلام می شود. بر روی بدنه شیشه ای ترازو شیشه ای طرح دار سه چراغ به نشان ثبات وزن، افزایش وزن و کاهش وزن در نظر گرفته شده است. ما در فروشگاه اینترنتی سیتی کالا به شما ترازوی وزن کشی اولیز شیشه ای تفال مدل PP5150 را معرفی می کنیم. در آشپزی یکی از اصول مهم، میزان مواد اولیه به کار رفته در تهیه غذا  ترازو شیشه ای طرح دار می باشد برای این کار باید از یک ترازوی دقیق استفاده کرد.

ترازو شیشه ای طرح دار

پیشنهاد ما استفاده از ترازوهایی است که با باتری لیتیومی ترازو شیشه ای طرح دار کار می کنند چون طول عمر بالایی دارند و برای سالیان طولانی قابل استفاده هستند. تفاوت های زیادی در طراحی، اساس کار و اهداف اندازه گیری در ترازوها وجود دارد. ترازوی دیجیتالی مدل SF-400 محصولی فوق العاده سبک و دقیق می باشد که قابلیت اندازه گیری 1 گرم تا 7 کیلو گرم ترازو شیشه ای طرح دار را داراست. این امر فوق العاده مفید است،. اگر حداکثر وزن شما و سایر استفاده کنندگان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو است، می توانید ترازو دیجیتالی خریداری کنید که ظرفیت تحمل وزن تا حداکثر ۱۵۰ کیلو را داشته باشد.

استفاده از ترازوي ديجيتالي personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن  ترازو شیشه ای طرح دار ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت 0.0 را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد. با توجه به اندازه کوچک آن، مقیاس ها برای نگهداری و حمل آسان می باشند. این اجازه می دهد تا شما را به دقت تعداد مورد ترازو شیشه ای طرح دار نیاز از موارد حتی کوچک را تعیین کنید. لذا برای اولین مرتبه و پس از جابجایی، به دستگاه اجازه دهید تا کاملا خاموش شود. ترازو شیشه ای طرح دار به محض آنکه که پاهایتان را روی ترازو قرار دهید، دستگاه روشن میشود و پس از پایین آمدن از ترازو، دستگاه خاموش میشود.

 

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 ایسنا

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ایسنا خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس نود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.