ترازو صفحه شیشه ای چیست

52 مدل ترازو صفحه شیشه ای [دقیق و حرفه ای] ارزان قیمت + خرید

ترازو صفحه شیشه ای این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال مجهز به بلوتوث نسخه ۵,۰ و سازگار با ترازو صفحه شیشه ای سیستم عاملهای اندروید ۴,۴ و IOS 9.0 است. ترازوی  ترازو صفحه شیشه ای  دیجیتال لنوو دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است  ترازو صفحه شیشه ای که شما میتوانید توسط بلوتوث به ترازو متصل شده و اطلاعات بدن خود را در آن دریافت و بررسی نمایید.ترازو صفحه شیشه ای  این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال ارزان قیمت دارای سیستم خودکار خاموش و صفحه ترازو صفحه شیشه ای نمایش بزرگ ۲۲میلیمتری است. از ویژگیهای ترازوی دیجیتالی بیورر PS07، میتوان به صفحه نمایش بزرگ و سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. همچنین با توجه به بیشینهی وزن قابلتحمل بالای خود، برای افراد سنگین وزن مناسب است.

بهترین زمان برای وزن کردن، اول صبح بعد از بیدار شدن از خواب ترازو صفحه شیشه ای  می باشد، زیرا در طول روز با مصرف غذاهای مختلف احتمال سنگین تر ترازو صفحه شیشه ای  شدن فرد وجود دارد. هر ترازو از قطعاتی ساخته شده است که با هماهنگ شدن و تنظیم شدن به صورت همزمان و وابسته به یکدیگر عمل میکند. همانطور که میدانید نسل قبلی ترازوهای وزن کشی به صورت عقربهای (مکانیکی) بودند که با پیشرفت تکنولوژی، جای خود را به ترازوهای دیجیتال دادند. کم مصرف بودن:ترازو صفحه شیشه ای  ترازوهایی بخرید که انرژی کمتری مصرف ترازو صفحه شیشه ای کرده و در صورت  ترازو صفحه شیشه ای  استفاده نکردن به طور خودکار خاموش شوند. یونیک برندی شناخته شده در زمینه لوازم آشپزخانه در ایران می باشد که در چندین سال اخیر مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفته است .این شرکت که محصولات خو  ترازو صفحه شیشه ای  د را تحت لیسانس ترازو صفحه شیشه ای  کشور انگلیس در چین تولید میکند ، سعی کرده است تا با طراحی مدرن و مورد نیاز خانواده ها و با بهترین کیفیت ممکن ، تولیدات خود را روانه بازار کند .

ترازو صفحه شیشه ای چیست

ترازو صفحه شیشه ای  از این عملکرد می توان برای محاسبه چربی بدن ، توده عضلانی ، ترازو صفحه شیشه ای توده استخوانی ، درصد آب بدن ، کالری مورد نیاز ، دمای بدن و فشار خون استفاده کرد. ترازو صفحه شیشه ای خوشبختانه افراد به راحتی می توانند بر اساس نیاز خود، ترازوی مورد نظرشان را پیدا و به راحتی خریداری کنند. در واقع دقت اندازهگیری این ترازو به دلیل استفاده از سه الگوریتم مختلف برای تفسیر ترازو صفحه شیشه ای دادهها بسیار بالاست. این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال  ترازو صفحه شیشه ای  نهتنها وزن را با دقت ۱۰۰گرم اندازهگیری میکند، بلکه طراحی شیشهای زیبایی دارد. از مزایای این محصول میتوان به تعریف پروفایل برای 12 نفر مختلف، جنس شیشه مقاوم و حرارت دیده، دقت اندازهگیری 100 گرمی، اندازهگیری ترازو صفحه شیشه ای میزان تراکم استخوان، آب بدن، ماهیچه، چربی و همچنین سوختوساز بدن اشاره نمود.

ترازو صفحه شیشه ای  یعنی علاوه بر کیلوگرم، قادر به محاسبه وزن به پوند، اونس، استون و … از دیگر ویژگیهای این  ترازو صفحه شیشه ای  ترازوی دیجیتال میتوان به قابلیت نمایش وزن به دو واحد کیلوگرم و پوند، ترازو صفحه شیشه ای  منبع انرژی باتری نیمقلم و قابلیت خاموشی خودکار اشاره کرد. قدمت استفاده ترازو صفحه شیشه ای ترازو برای بشر طبق تخمین پژوهشگران و باستان شناسان، به بیش از 5000 سال قبل از میلاد مسیح می رسد. ترازو دیجیتال، ترازویی با قطعات الکترونیکی است که از کلی مدار و برد ترازو صفحه شیشه ای و قطعات دیجیتالی تشکیل شده است و کار اصلی آن وزن کردن است. ترازو صفحه شیشه ای برای روشن کردن دستگاه کافی است یک باتری قلمی ترازو صفحه شیشه ای در آن قرار دهید تا بتوانید برای مدت طولانی ترازو صفحه شیشه ای از آن استفاده نمایید.

 

مطلب پیشنهادی

خرید آنتی ویروس نود 32 ایسنا

خرید کردن آنتی ویروس نود 32 – ایسنا خرید آنتی ویروس, خرید کردن لایسنس نود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.