تم تولد مینیون از سری تم های پسرانه

تم تولد مینیون از جمله تم تولدهای شخصیت های کارتونی مورد علاقه پسران و دختران می باشد. مینیون یک شخصیت کارتونی کوچک و بامزه ای است که برخی بزرگسالان نیز به آن علاقه مند می باشد. رنگ مخصوص تم تولد پسرانه مینیون زرد و آبی است و براحتی می توانید سایر لوازم جشن تولد را متناسب با این رنگ ها تهیه کنید و جلوه خاصی به دکوراسیون جشن تولد بدهید. تم تولد پسرانه مینیون برای طراحی فضای برگزاری جشن تولد پسران رده سنی مختلف مناسب است.

عکس های تم تولد مینیون را می توانید به بادکنک های جشن تولد بچسبانید و در جلوی میز تولد و یا دیوار وصل کنید. همچنین می توانید برای زیباتر شدن محیط برگزاری جشن تولد عکس های تم تولد مینیون را به صورت ریسه به دیوار یا سقف مکان برپایی جشن تولد آویزان کنید.

استفاده از تصاویر شخصیت کارتونی مینیون برای طراحی تم تولد پسرانه بسیار ساده و جذاب است. برای برگزاری یک جشن تولد باشکوه بهتر است از رنگ های شاد برای طراحی تم تولد استفاده کنید. استفاده از بادکنک های زرد و آبی که متناسب با رنگ آبی و زردی که در تم تولد مینیون به کار رفته می باشد؛ می تواند زیبایی و شکوه جشن تولد را دو چندان نماید.

برای هماهنگی بیشتر سایر اقلام جشن تولد با تم تولد مینیون می توانید تصاویری از این شخصیت کارتونی را به وسایل پذیرایی مانند بشقاب ها و لیوان ها بچسبانید. همچنین می توانید رنگ رومیزی و وسایل پذیرایی نیز رنگ زرد و آبی انتخاب کنید تا با تم تولد هماهنگی بیشتری داشته باشد.

می توانید تم تولد پسرانه مینیون را از فروشگاه های لوازم جشن تولد به صورت آنلاین یا حضوری تهیه کنید. سایت آی کالا مدل های متنوعی از انواع تم تولد را برای رده های سنی مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی

لوازم آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی موادی هستند که هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.