مبل چستر پوما ترک اصل

مبل چستر پوما يک يقين است. Antibes يک حضور مستحکم و قابل اعتماد است، يک مبل شيک با جزئيات بي عيب و نقص که بيش از حد وسیع نيست. سبک بی آلایش و اطمينان بخش آن زيبايي بي نقطه نهایی را منتقل مي نماید و نازکی پيچيده اي را به هر فضاي داخلي بیشتر مي کند.

Antibes يک مبل مدولار با چندين عنصر گوناگون است، بنابراين مي اقتدار آن را متناسب با فضاي شما طراحي کرد

مبل راحتي براي هرکسي که دلداده سبک وقار بخش مدرن هست البته کماکان خواهان قطعه اي پررنگ هست که دیده ها را به خویش جلب کند.‎

 

مجموعه Prestige Plus با انبوهي از تزئينات پيچيده و پرداخت‌هاي مجلل، جوهره نجاري استادانه توسکاني را در ادامه خویش جاي دیتا است.

به مبلمان ايتاليايي قرن هجدهم – با تزئينات گلدار و حکاکي‌هاي استادانه‌اي که به زيبايي هر قطعه را فریم مي‌کند – که الهام‌بخش طراحي مخصوص به شخص اين تیم پيچيده است.‎

 

Loft يک مبل پارچه اي 2 نفره، بخشي از تیم Loft است.‎ در ادامه دو سايز موجود مي باشد.

 

نرم و دلپذير، تیم LOFT، طراحي شده به وسیله Plus Design، با خطوط تميز و ملايم، با شعاع وسيع پشتي آن معین مي شود که راحتي رضايت بخشي را در ادامه زمان شکستگي يا وقار ارائه مي دهد.‏ بين دو منحني پشتي فضايي براي جزئيات اختياري وجود دارد. يک لوله فلزي با روکش مشکي. ترکيب رنگ بين اين لوله و روکش مبلمان انتخابي مي تواند فضاي سالن، انتظار و لابي را به رویه هاي پيچيده و بديع تغيير دهد.

صندلي راحتي و همچنين مبل‌هاي دو نفره و سه نفره، با خطوط شيک و ظريف، ايده‌آل براي تجهيز دفترها اداري، اتاق‌هاي انتظار و سالن‌هاي هتل. فریم تخته سه لا راش پوشيده شده با فوم پلي‌اورتان با چگالي بالا، روي لاک مشکي و داراي پايه‌هاي چوبي مورب. اختياري: جزئيات لوله فلزي به رنگ مشکي.

مطلب پیشنهادی

روش های برش ورق آهن

رویه های برش ورق آهن برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.